Rada Nadzorcza

Marcin Pytel

członek rady nadzorczej

Inwestor i start-upowiec. Współtwórca GoldenLine, w latach 2007-2009 członek zarządu i dyrektor sprzedaży spółki. W pierwszych trzech latach rozwoju GoldenLine był współodpowiedzialny za strategię i rozwój działu sprzedaży największego w Polsce serwisu społecznościowego dla profesjonalistów. Zajmował się również rozwojem portfolio produktów. W 2009 roku wszedł do zarządu TransmisjeOnline Sp. z o.o., gdzie odpowiadał za rozwój firmy. Od ponad dziesięciu lat wykorzystuje swoje doświadczenie zawodowe jako aktywnie angażujący się w rozwój start-upów anioł biznesu. W jego portfolio znajdują się jedne z najbardziej wartościowych na rynku spółek – Brainly, DocPlanner czy Goldenline. Współuczestniczy w finansowaniu czołówki polskich startupów z obszaru edtech, gaming czy hrtech. Brał udział w pozyskaniu dla nich kolejnych rund finansowania oraz exitów, co ważne w środowisku międzynarodowych funduszy tj. Point Nine Capital, amerykański General Catalyst Partners czy Naspers.

Remigiusz Czerniej

członek rady nadzorczej

Remigiusz Czerniej jest specjalistą w obszarze rozwoju projektów ICT, ze szczególnym uwzględnieniem technologii innowacyjnych, autorskich systemów edukacyjnych, telekomunikacyjnych oraz cyber bezpieczeństwa. Od ponad 10 lat finansuje i rozwija nowatorskie projekty realizowane przy udziale zespołów badawczych i wdrożeniowych, czego efektem są liczne inwestycje zakończone efektywnymi komercjalizacjami i sukcesami biznesowymi. Ponadto, działając na rynkach międzynarodowych, Remigiusz posiada szerokie kontakty zarówno w korporacjach technologicznych i telekomunikacyjnych, głównie w Chinach i w Europie, jak i w instytucjach finansujących innowacje (funduszach inwestycyjnych i bankowości inwestycyjnej).

Jan Wykrytowicz

członek rady nadzorczej

Od maja 2019 roku Prezes Zarządu TV3 Play Baltics i członek Komitetu Wykonawczego TV3. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie zawodowe w marketingu, strategii i rozwoju biznesu, zdobyte zarówno w mediach tradycyjnych, jak i cyfrowych. Przed dołączeniem do grupy TV3 zajmował kluczowe kierownicze stanowiska w największych firmach medialnych w Polsce – CANAL +, nc+ i TVN. W ramach grupy TVN odpowiadał za zarządzanie inwestycyjnym ramieniem grupy – TVN Ventures. Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie prowadzi zajęcia

Dorota Mrówka

członek rady nadzorczej

Absolwentka Wyższej Szkoły Handlu i Finansów Międzynarodowych w Warszawie. Karierę rozpoczęła w 2000 roku w Instytucie Zarządzania, gdzie pełniła funkcję managera ds. organizacji eventów. Od 2005 roku związana ze spółką Nowoczesna Firma S.A., gdzie w latach 2011 – 2019 pełniła funkcję członka i wiceprezesa zarządu. Obecnie wspólnik i wiceprezes zarządu CUW Sp. z o.o., biura rachunkowego, które zajmuje się profesjonalną obsługą podmiotów gospodarczych w zakresie rachunkowości, kadr i płac.

Krzysztof Gawrych

członek rady nadzorczej

W latach 2002 – 2010 pomysłodawca i założyciel agencji eventowej Jet Events, gdzie pracował na stanowisku dyrektora zarządzającego. Od 2011 roku partner w firmie Eventroom, a od 2013 roku właściciel pensjonatu Willa Dwa Jeziora na Mazurach. Absolwent Akademii Pedagogiki Specjalnej, jeden z pionierów event marketingu w Polsce, związany z branżą reklamową od ponad 20 lat.